всі категорії
EN

ПРО НАС

Головна> ПРО НАС

ПРО НАС

Rika Solar Energy Solution Co., Ltd. є міжнародним високотехнологічним підприємством, присвяченим області зберігання сонячної енергії та рішень фотоелектричної енергії, що належить до групи Rika з Rika Sensor. У напрямку використання сонячної енергії Rika Solar утворила глибокий кооперативний альянс з Rika Sensor.

Тепер, після більш ніж десяти років розвитку, Rika Solar є професійним виробником літієвих батарей і постачальником рішень для зберігання сонячної енергії в Китаї.

Наш бізнес охоплює сфери домашнього зберігання енергії, накопичення енергії в електронних човнах, фотоелектричного накопичення енергії та різноманітні передові технології використання фотоелектричної енергії. Основною продукцією є зберігання літієвої батареї, Powerwall, сонячні інвертори, сонячні системи зберігання тощо.

Протягом останніх десяти років Rika Solar обслуговувала понад 100,000 1.5 користувачів у всьому світі, постачала понад XNUMX ГВт-год батарей і має досить зрілу технологію літієвих батарей. І ми сподіваємося, що зможемо зробити свій внесок у розвиток глобальної чистої енергетики.

НАША ФАБРИКА

Сертифікат

Відкриваються
ОНЛАЙН