всі категорії
EN

Головна> НОВИНИ > Новини компанії

Розумна потужність: інтегроване рішення для сонячної енергії від Rika Solar

Час: 2022-04-29 Просмотров: 39

Розумна потужність: інтегроване рішення для сонячної енергії від Rika Сонячна

 

Rika Solar є професійний виробник літієвих батарей і постачальник рішень для системи сонячної енергії в Китаї, присвячений провідзвеніти безпечний, надійний і економічно ефективні продукти в системах сонячної енергії для клієнтів по всьому світу. Бізнес бере участь у побутова електрика, автомобільний накопичувач сонячної енергії та інші сонячні фотоелектричні системи.       

 

Ріка Соляр"s продукти в основному включати: lітійbattteres, solar інверторс, соларpанелі і закінчити соларсилові комплекти. Після багатьох років розробки Rika має досить зрілу технологію літієвих батарей для зберігання сонячної енергії та стає вертикально інтегрованою в сонячну енергетичну систему. До кінця 2021 року понад 1.5 ГВт-год продуктів було надано понад 100,000 XNUMX користувачів, переважно в Європі, США та Південно-Східній Азії. Завдяки високопродуктивним продуктам і професійному обслуговуванню Rika Solar користується популярністю серед користувачів.

 

Rika Solar прагне стати провідною компанією IoT, яка найкраще розуміє користувачів і сподівається, що все більше людей вибирають Rika Solar для чистішого світу.

 

Для вирішення проблеми споживання енергії Рika Сонячна is мудрий вибір.

Відкриваються
ОНЛАЙН