всі категорії
EN

Головна> НОВИНИ > Новини галузі

BloombergNEF прогнозує 30% щорічного зростання світового ринку зберігання енергії до 2030 року

Час: 2022-04-12 Просмотров: 36

Згідно з прогнозом BloombergNEF, світовий ринок накопичувачів енергії зросте до 58 ГВт/178 ГВт-год щорічно до 2030 року, при цьому США та Китай становитимуть 54% усіх розгортань.

Незадовго до кінця березня був опублікований звіт групи за 1 півріччя 2022 року. Визнаючи, що найближчі розгортання були обмежені обмеженнями ланцюга поставок, на ринку буде 30% річного зростання, прогнозує BloombergNEF.

BloombergNEF також зазначив, що літій-іонні акумуляторні батареї створили 95% нових потужностей загального масштабу в усьому світі минулого року, лише за «кількома рідкісними винятками», такими як три нові системи зберігання енергії на стисненому повітрі в Китаї загальною потужністю 170 МВт/760 МВт-год.

Фірма очікує, що літій збереже цей контроль на ринку протягом наступних кількох років, очікуючи, що проточні батареї, електротермічні та інші довготривалі технології залишаться обмеженими невеликими пілотними проектами або проектами спеціального призначення. Проте в майбутньому тривале зберігання енергії може стати джерелом надійної потужності мереж без викидів, зазначає BloombergNEF.

Відкриваються
ОНЛАЙН